FAQ

 

Najczęściej zadawane pytania

Czy dokument oryginalny musi być w formacie Microsoft Word?
Nie, obsługujemy również formaty PDF i JPG.

Co jeśli nie znam dokładnej liczby słów do przetłumaczenia?
Żaden problem. Prosimy o przesłanie dokumentów – poinformujemy Państwa o całkowitej liczbie słów.

Jak długo potrwa tłumaczenie?
Każdy z naszych tłumaczy jest w stanie przetłumaczyć nawet 6000 słów dziennie, zależnie od stopnia złożoności tekstu. Jednak jeżeli potrzebują Państwo tłumaczy, którzy pracują jeszcze szybciej, przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

Chciałbym przetłumaczyć stronę internetową. Jak mogę to zrobić bez dodatkowego formatowania?
Strony internetowe można tłumaczyć online (wystarczy, że udzielą Państwo naszym tłumaczom tymczasowego dostępu do Państwa strony) lub offline (my tłumaczymy, Państwo zajmują się edycją zawartości przetłumaczonej strony). Tłumaczenie online nie wymaga dodatkowego formatowania.

Co oznacza „niemaszynowe tłumaczenie natywne”?
Tłumaczenia zlecone firmie ETC Europ. Translation Centre Ltd. są wykonywane wyłącznie przez tłumaczy „z krwi i kości”, będących rodzimymi użytkownikami języka docelowego. Nie stosujemy tłumaczenia maszynowego.

Jakie są zwykłe stawki za tłumaczenie wykonywane przez zespół ETC Europ. Translation Centre Ltd.?
Jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne stawki dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego i podanie adresu e-mail, na który prześlemy Państwu nasz cennik. Mogą Państwo również skorzystać z formularza Zapytanie, aby uzyskać indywidualną wycenę.